Aktualitātes

Atzinības diena SIVA izglītības iestādēs

20-06-2019 15:57

Vakar, 19.jūnija pēcpusdienā, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Jūrmalas profesionālās vidusskolas (JPV) telpās norisinājās Atzinības diena, kuras ietvaros tika godināti audzēkņi un studenti, kuri 2018./2019.mācību gada laikā ir guvuši sasniegumus sportā, popularizējuši izglītības iestāžu vārdu, piedalījušies konkursos, kā arī aktīvi iesaistījušies izglītības iestāžu ikdienas dzīvē un pašpārvaldē.

Kopumā Atzinības raksti tika piešķirti 34 JPV audzēkņiem un 10 SIVA Koledžas studentiem. SIVA izglītības iestāžu kolektīvs lepojas gan ar audzēkņu aktīvo līdzdarbību izglītības iestāžu ikdienas dzīvē (darbojoties pašpārvaldē, avīzes “Kopsolis” veidošanā un izdošanā, kā arī veicot sabiedriskos darbus skolas pasākumos u.c.), gan ar audzēkņu sasniegumiem sportā (piedaloties gan paralimpiskajā sporta dienā Rīgas pilsētā 2019, gan vieglatlētikas čempionātā Jelgavā, gan Latvijas Koledžu asociācijas 10.boulinga turnīrā u.c.), izcīnot zelta, sudraba, bronzas medaļas un citas godalgas, un, protams, lepojas arī ar to, ka viņi ir popularizējuši izglītības iestāžu vārdu (piem., piedaloties Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “SkillsLatvia 2019”, piedaloties izcilo mākslinieku – modernistu grupu izstādē, piedaloties dažādos muzikālos konkursos esot izglītības iestāžu ansambļa “Spārni” sastāvā  u.c.).

Atzinības dienas ietvaros tika atklāta arī Atzinības siena, kur turpmāk tiks publicēti visu to audzēkņu un studentu vārdi, kā arī viņu sasniegumi, ar kuriem lepojas ne tikai SIVA kolektīvs, bet arī audzēkņu un studentu kursa biedri.

Sakot paldies aktīvajiem audzēkņiem un studentiem, SIVA direktores vietniece profesionālās rehabilitācijas jomā S.Kabaka uzsvēra, ka “SIVA kolektīva mācību un atbalsta personāla spēka avots ir audzēkņi un studenti, jo viņi ir motivācijas pilni līdzdarboties, viņi nepadodas grūtību priekšā un sasniedz panākumus”. Sporta treneris A.Miklāvs savā apsveikuma runā izteica lepnumu par saviem audzēkņiem, kā arī aicināja ikvienu audzēkni un studentu sportot, jo tas ir būtiski veselības uzlabošanai un labas veselības saglabāšanai. Savukārt skolotāja S.Akmentiņa – Dakule teica audzēkņiem paldies arī par to, ka viņi paši bieži vien ierosina dalību kādā konkursā vai sacensībās.

SIVA kolektīvs vēl ikvienam audzēknim un studentam neapstāties pie sasniegtā, bet izvirzīt ar vien jaunus mērķus un sasniegt ar vien jaunus panākumus.

          

  

  

 

Iet atpakaļ