Aktualitātes

90 traģēdijā cietušie jau saņēmuši rehabilitācijas pakalpojumu SIVA

13-01-2014 11:39

Sociālās integrācijas valsts aģentūrā valsts apmaksāto sociālās rehabilitācijas kursu 10 dienu garumā saņēmušas jau 90 personas, kuras ir tirdzniecības centra Priedaines ielā 20, Rīgā, 2013.gada 21.novembrī traģēdijā cietušie, cietušo un bojā gājušo personu tuvinieki, kā arī traģēdijas seku novēršanā iesaistītie.

Rehabilitācijas kursu šobrīd turpina 30 personas, bet kopumā līdz 13.janvārim valsts apmaksāto sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai pieteicies 361 cilvēks.

Iesniegumus sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai jāiesniedz Rīgas un citos sociālajos dienestos vai arī Sociālās integrācijas valsts aģentūrā. Iesniegumu iespējams lejupielādēt šeit.

Sociālās rehabilitācijas pakalpojums tiek piedāvāts, lai palīdzētu pārvarēt traģēdijas izraisītās psihoemocionālās sekas, sniegtu psiholoģisko atbalstu zaudējuma sāpju pārvarēšanai, stabilizētu psihoemocionālo stāvokli un nodrošinātu  nepieciešamo funkcionēšanas spēju atjaunošanu un uzlabošanu.

Pakalpojumu var pieteikt sev piemērotā laikā, kā arī vienlaicīgi kopā visiem ģimenes locekļiem. Rehabilitācijas kursa laikā klienti uzturēsies divvietīgos numuros (iespējams arī ģimenes numurā) un saņems ēdināšanu trīs reizes dienā.

Vairāk informācijas par pieteikšanās kārtību un pakalpojumu šeit

Kontaktinformācija par rehabilitācijas pakalpojumiem: tālr.67767045, 67771013.

Iet atpakaļ