Aktualitātes

Iepazīsties ar jauno aerobikas nodarbību piedāvājumu

04-02-2014 09:55

Aicinām iepazīties ar jauno aerobikas nodarbību piedāvājumu Sociālās integrācijas valsts aģentūrā. Nodarbības piemērotas dažādiem sagatavotības līmeņiem, lai uzlabotu vispārējo fizisko sagatavotību un veselības stāvokli.

Treneres Valentīnas Narmes vadībā Sociālās integrācijas valsts aģentūrā tiek piedāvātas četras dažādas aerobikas nodarbības – ABS, ūdens aerobika, jogalates un kalanētika, kuru laikā tiek izmantots daudzveidīgs vingrošanas inventārs, piemēram, hanteles, bumbas, stepa soliņi un citi rīki.

ABS nodarbība – fitnesa metode, kurā iekļauti speciāli vingrojumi ķermeņa korsetes nostiprināšanai (vēdera prese, muguras, sānu un sēžas muskulatūra). Nodarbībās tiek izmantots daudzveidīgs vingrošanas inventārs – hanteles, lielākas un mazākas, vieglākas un smagākas bumbas, gumijas, espanderi, stepa soliņi, kā arī citi priekšmeti. Nodarbība piemērota dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Ūdens aerobika – vispārējs ķermeņa treniņš, kurā tiek kombinēta aerobā un spēka slodze, lai samazinātu ķermeņa svaru, nostiprinātu vispārējo muskulatūru, veicinātu asinsriti un palīdzētu atslābināties pēc saspringtas darba dienas. Nodarbībās tiek izmantots daudzveidīgs vingrošanas inventārs – hanteles, putuplasta nūjas, bumbas un citi priekšmeti. Nodarbība piemērota dažādiem sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā cilvēkiem ar lielu ķermeņa svaru un locītavu problēmām.

Jogalates – jogai radnieciska vingrošanas sistēma, kuras pamatā ir vienmērīgas un nepārtrauktas kustības, kas palīdz uzlabot lokanību un līdzsvaru. Īpašais vingrojumu komplekss regulāru nodarbību rezultātā, palīdz samazināt lieko tauku slāni. Nodarbība piemērota dažādiem sagatavotības līmeņiem. 

Kalanētika – vingrošanas sistēma, kuras pamatā ir daudzkārtējs vingrojumu atkārtojums, kas palīdz uzlabot lokanību un līdzsvaru. Nodarbība piemērota dažādiem sagatavotības līmeņiem. 

Nodarbību saraksts šeit: http://siva.gov.lv/aerobika.html

Iet atpakaļ