Aktualitātes

Jūrmalas profesionālo vidusskolu un SIVA Koledžu absolvē turpat 100 absolventi

29-06-2018 15:52

29. jūnijā Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) izglītības iestādēs aizvadīti vasaras izlaidumi.

Pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību SIVA Koledžā ieguva 40 absolventi, bet Jūrmalas profesionālo vidusskolu (JPV) absolvējuši vairāk kā 50 cilvēki ar invaliditāti, iegūstot dažādas profesionālās kvalifikācijas.

“JPV absolventi šogad noteikti ir atstājuši savu labo darbu un notikumu pēdas gan skolas vēstures arhīvā, gan arī kā novēlējumu Latvijai dzimšanas dienā.

Mūsu audzēkņi piedalījās Paralimpiskajā sporta dienā, vislabākos rezultātus uzrādot peldēšanā un pārvedot 3 zelta medaļas, 1 sudraba medaļu un 2 bronzas medaļas peldēšanā un mehāniskajā airēšanā.

Prieks arī par labiem sniegumiem eksāmenos - katrā šī gada absolventu grupā ir audzēkņi ar pašiem augstākiem vērtējumiem.

Mēs lepojamies arī ar skolotājas Mairas Spudiņas lielisko sasniegumu, kura šī gada jūnija sākumā saņēma “Ekselences balvu” par kvalitatīvas un mūsdienīgas izglītības veidošanu nominācijā “Labākais ekonomikas skolotājs”.

Izglītība, kas šeit ir  iegūta, dot iespēju veiksmīgi konkurēt darba tirgū, ko mūsu absolventi arī veiksmīgi līdz šim ir izmantojuši,” uzsver SIVA direktore Ilona Jurševska.

SIVA nodrošina profesionālo rehabilitāciju cilvēkiem ar invaliditāti vai prognozējamo invaliditāti par valsts budžeta līdzekļiem, kas ietver profesionālās piemērotības noteikšanu, iespēju apgūt kādu no izglītības programmām SIVA Koledžā vai Jūrmalas profesionālajā vidusskolā, kā arī sociālu un medicīnisku atbalstu izglītības programmu apguves laikā.

Iet atpakaļ