Aktualitātes

NVA apmeklē SIVA profesionālās piemērotības noteikšanas atbalsta pasākumu bezdarbniekiem ar invaliditāti vai prognozējamu invaliditāti

22-05-2017 15:09

22.maijā Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) viesojās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) ESF projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” (Nr.9.1.1.2/15/I/001) (Projekts) projekta vadītāja Diāna Meiere - Auziņa, vecākais eksperts Aija Trizna un NVA Pakalpojumu departamenta direktore Eva Lossane.

SIVA speciālisti sniedza informāciju par Projekta atbalsta pasākuma “Profesionālā piemērotības noteikšana” bezdarbniekiem ar invaliditāti vai prognozējamo invaliditāti norisi. Vērtējumu par pakalpojumu sniedza arī paši pasākuma dalībnieki:

“Katra nodarbība mums sniedz ļoti daudz informācijas, domāju, ka tas palīdzēs arī turpmāk.”

“Es vairāk uzzināju par savu veselību – ko es varu paveikt arī pats mājās, lai uzlabotu muguras veselību. Zinu arī, kādas ir manas tiesības darba intervijās.”

“Visi esam sadraudzējušies, domāju, ka atbalstīsim viens otru arī pēc dalības pasākumā.”

Uzziņai: Profesionālās piemērotības noteikšana notiek 10 dienas. SIVA speciālisti teorētiskās un praktiskās nodarbībās izvērtē mērķa grupas personas iepriekš iegūtās zināšanas, prasmes un iemaņas, veselības stāvokli un darbaspējas, pēc kurām sniegs ieteikumus par bezdarbnieka veselības stāvoklim piemērotu darbu, piemērotiem aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem.

 

Iet atpakaļ