Aktualitātes

SIVA izglītības iestādes ieskandina Ziemassvētkus

20-12-2019 11:08

Vakar, 19.decembrī, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Koledžas zālē pulcējās SIVA izglītības iestāžu mācībspēki, darbinieki, audzēkņi un studenti, lai kopā ar Ziemassvētku vecīti un sniegbaltīti ieskandinātu Ziemassvētkus.

  

Pasākumā valdīja radoša Ziemassvētku noskaņa, ko kopīgiem spēkiem uzbūra gan SIVA izglītības iestāžu macībspēki un darbinieki, dāvājot klātesošajiem interesantu un pamācošu izrādi, gan arī paši audzēkņi un studenti, kas klātesošajiem dziedāja Ziemassvētku dziesmas un lasīja svētkiem atbilstošu dzeju.

  

Sanākušajiem tika nodemonstrēts burvīgs dejas priekšnesums. Deju nodejoja studenti un audzēkņi, kuri pārvietojas ratiņkrēslā.

  

Pasākuma ietvaros tika godināti gan Jūrmalas pofesionālās vidusskolas audzēkņi un SIVA Koledžas studenti par labām sekmēm, sasniegumiem, aktīvu iesaistīšanos izglītības iestāžu dzīvē, skolu vārdu popularizēšanā u.tml., gan arī Jūrmalas profesionālās vidusskolas pasniedzēji par mērķtiecīgu un radošu pieeju mācību darbam un personisko ieguldījumu skolas pilnveidošanā.

   

Lepojamies ar saviem radošajiem un mērķtiecīgajiem audzēkņiem, studentiem un pasniedzējiem!

 

Vēlam mierpilnus, gaišus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu 2020.gadu!

Iet atpakaļ