Aktualitātes

SIVA izglītības iestādes piedalās izstādē “Skola 2019”

01-03-2019 10:38

No š.g. 1. – 3.martam Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) izglītības iestādes – Jūrmalas profesionālā vidusskola un koledža, piedalās BT1 rīkotajā izglītības iestāžu izstādē “Skola 2019”, kas norisinās Ķīpsalas izstāšu centrā.

Izstādes apmeklētājiem ir iespēja klātienē uzzināt par mācību iespējām Jūrmalas profesionālajā vidusskolā, par studiju iespējām SIVA Koledžā, par profesionālās piemērotības noteikšanu, kā arī gūt ieskatu SIVA īstenotā ESF projekta “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā un sabiedrībā”[1] aktivitātēs.

Personām ar invaliditāti jebkurā darbspējas vecumā par valsts budžeta līdzekļiem ir iespēja Jūrmalas profesionālajā vidusskolā apgūt vairāk kā 10 dažādas profesionālās izglītības programmas un vienu profesionālās pilnveides izglītības programmu, savukārt SIVA Koledžā iegūt 1.līmeņa profesionālo augstāko izglītību kādā no septiņām studiju programmām.

SIVA izglītības iestāžu piedāvātās izglītības programmas ir piemērotas ikvienā vecumā!

Šogad norisinās jau 25. izglītības iestāžu izstāde. Par godu šim notikumam izstādes laikā norisinās akcija “Svētki mums – kūkas Jums!”, kurā piedalās arī Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēkņi. Gardā sāļā kūka, kuru rotā SIVA logo, ir ēdināšanas nozares audzēkņu izlolots un darināts roku darbs.

Uz tikšanos izstādē! Laughing[1] ESF projekts “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā un sabiedrībā” Nr. 9.1.4.1/16/I/001

Iet atpakaļ