Aktualitātes

SIVA izglītības iestādes - radošas un aktīvas

20-09-2019 14:39

Vakar, 19.septembrī, atzīmējot nu jau vairāk kā pirms 50 gadiem aizsākto “Dzejas dienas” tradīciju, arī Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Jūrmalas profesionālajā viudsskolā (JPV) norisinājās Dzejas dienas pasākums.

Pasākuma laikā JPV audzēkņi prezentēja un deklamēja savu grupu sagatavotos dzejoļus – gan zināmu autoru rakstītus un tautā iemīļotus, gan pašu sacerētus un izlolotus. Datortehniķu 1.kursa students V.Šverns priecēja visus klātesošos ar paša rakstītu dzeju, kuru, spēlējot ģitāru, izdziedāja dziesmā. Visi audzēkņu veidotie darbi tika apvienoti vienā veselumā – Dzejas grāmatā.

Līdz pat septembra beigām JPV bibliotēkā ikviens SIVA izglītības iestāžu audzēknis/ students un darbinieks varēs vēlreiz pārlasīt un apskatīt kopīgi radīto darbiņu – Dzejas grāmatu, gan arī apmeklēt dzejoļu krājumu izstādi, kuru veidojuši SIVA kolektīva mācībspēki un personāls, atnesot apskatei savas mīļākās dzejoļu grāmatas.

SIVA kolektīvs lepojas ar savu audzēkņu un studentu radošumu – gan JPV absolvents Romāns Čaupals, gan palīgšuvēju 2.kursa audzēkne Ilma Jansone ir izdevuši savus dzejoļu krājumus!

Vēlam ikvienam rast vismaz vienu savai sirdij tuvu dzejoli, kas dod spēku ikdienas gaitās, iedvesmo jauniem panākumiem un priecē sirdi!

  

Šonedēļ ir Eiropas Sporta nedēļa! Tāpēc šodien, 20.septembrī, SIVA skolu audzēkņi, studenti un darbinieki, neskatoties uz rudenīgi dzestro rītu, dienu iesāka aktīvi – sparīgi vingrojot fizioterapeita Stepana Tanasi vadībā.

Aktīvs rīts ir labs sākums katrai dienai!

SIVA kolektīvs aicina katru rītu sākt aktīvi, jo rīta vingrojumi uzlādē organismu ar enerģiju visai dienai, uzlabo garastāvokli un stiprina imunitāti, pozitīvi ietekmē stāju, uzlabo kustību koordināciju, liek smaidīt un sniedz arī vēl citus pozitīvus ieguvumus!

 

Iet atpakaļ