Aktualitātes

SIVA Koledžas studenti piedalīsies Paralimpiskajā sporta dienā

19-05-2017 10:30

Šogad  Paralimpiskajā sporta dienā Rīgā Sociālās integrācijas valsts aģentūras (turpmāk – SIVA) Koledžu pārstāvēs 8 studenti, piedaloties individuālajās disciplīnās - šautriņu mešanā, novusā, mehāniskajā airēšanā, peldēšanā un pauerliftingā.

“SIVA izglītības iestādes ikdienā nodrošina savus audzēkņus un studentus ar  iespēju nodarboties ar dažādiem, tai skaitā pielāgotā sporta veidiem. Sports ir viens no svarīgākajiem integrācijas faktoriem, tāpēc SIVA atbalsta dažāda veida sporta aktivitātes, kā arī sadarbojas ar profesionālajām sporta organizācijām,” uzsver SIVA direktore Ilona Jurševska.

Paralimpiskās sporta dienas mērķis ir veicināt jauniešu iesaistīšanos sportā, radīt interesi par paralimpisko sportu viņu ģimenes locekļiem, skolotājiem un asistentiem, kā arī apzināt jaunus cilvēkus ar invaliditāti, kuri nākotnē savu dzīvi varētu saistīt ar profesionālo sportu. 

Latvijas Paralimpiskās komitejas organizētās sacensības „Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā” norisināsies 2017. gada 20.maijā, sporta centrā „Ķeizarmežs”, Ezermalas ielā 30, Rīgā.

Iet atpakaļ