Aktualitātes

SIVA svin Latvijas valsts 101.dzimšanas dienu

15-11-2019 11:13

Vakar, 14.novembrī, Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) norisinājās Latvijas valsts 101.dzimšanas dienai veltīts pasākums, kura ietvaros tika turpināta ikgadējā tradīcija – tika godināti SIVA darbinieki.

Svinīgo pasākumu vadīja Jūrmalas profesionālās vidusskolas un SIVA Koledžas audzēkņi un studenti. SIVA direktore I.Jurševska savā uzrunā uzsvēra “Izdarīt bieži vien vairāk kā prasa, sniegt palīdzīgu roku, neatteikt, atbalstīt – tādi ir mūsu cilvēki, mūsu darbinieki, jā, varētu pat teikt - savā ziņā varoņi, jo atslēgas vārds ir varēt!”.

  

Šogad par drošsirdību un pašaizliedzību, pildot savus ikdienas darbus, kopumā godināja 56 SIVA darbiniekus, no kuriem divas darbinieces – Klientu izmitināšanas nodaļas vadītājas vietniece Irina Sprukta un Rehabilitācijas pakalpojumu nodaļas medicīnas māsa Tatjana Kuzņecova – saņēma Labklājības ministrijas Atzinības rakstus, bet sešas darbinieces saņēma SIVA Atzinības rakstus:

  • Saimniecības nodrošinājuma nodaļas vadītāja Dace Šternberga “Par atbildīgu un mērķtiecīgu darbu Aģentūras saimniecisko procesu nodrošināšanā”;
  • SIVA direktores vietniece finanšu un informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā Gunta Apele “Par godprātīgu un profesionālu darbu Aģentūras mērķu sasniegšanā”;
  • ESF projekta vadītāju Andru Dietlavu “Par pašaizliedzīgu darbu, enerģiju un drosmi uzņemties jaunus izaicinājumus”;
  • ESF projekta pedagoģei Kristiānai Kraujai “Par pašaizliedzīgu un radošu amata pienākumu veikšanu darbā ar projekta dalībniekiem”;
  • ESF projekta pedagoģei Raimondai Dubrovskai “Par radošu, pašaizliedzīgu un daudzpusīgu darbu, īstenojot projekta izglītības programmas”;
  • ESF projekta izglītības metodiķei Ilzei Ločmelei “Par atbildīgu un pašaizliedzīgu darbu projektam noteikto mērķu sasniegšanā”.

              

Pasākuma patriotisko un sirsnīgo noskaņu veidoja gan SIVA izglītības iestāžu audzēkņu un studentu pašu sacerēto eseju fragmenti par latviešiem, Latviju un varoņiem, gan ansambļa “Spārni” izpildītie skaņdarbi.

     

Pasākuma izskaņā sanākušie SIVA darbinieki kopā ar SIVA izglītības iestāžu ansambli “Spārni” vienojās kopīgā dziesmā un lūgšanā par Latvijas valsti.

SIVA direktore I.Jurševska: “Paldies mums, kuri visi kopā esam spējuši turpināt tādu savu valsti, kurā jūtamies biežāk novērtēti, nekā nepamanīti, biežāk priecīgi, nekā skumji, un kopumā – laimīgi!”.

Iet atpakaļ