Aktualitātes

Sociālās integrācijas valsts aģentūra tikusi pie sava karoga

20-06-2017 16:13

Atzīmējot 25. profesionālās rehabilitācijas un 30. sociālās rehabilitācijas gadadienu, Sociālās integrācijas valsts aģentūra (turpmāk – SIVA), klātesot lielākai daļai darbinieku un viesiem, svinīgi iesvētīja aģentūras jauno karogu.

“SIVA savā trīsdesmitajā pastāvēšanas gadā nonāca pie atziņas, ka iestāde gana ilgi ir strādājusi bez kopīga simbola un tai nepieciešams karogs,” stāsta SIVA direktore Ilona Jurševska.

Pirmo reizi aģentūras pastāvēšanas vēsturē izgatavotajā karogā redzamā zilā krāsa simbolizē uzticamību, pastāvību un apņēmību – tā ir debesu un jūras krāsa. Zaļā krāsa ir ekoloģijas un miera simbols. Bet centrā attēlotā cilvēku apvienība simbolizē vienotību, draudzību un uzticību, kas ir sociālās integrācijas vērtību pamatā. Karoga centrā cilvēku apvienības veidotā Zvaigznes zīme simbolizē gaismas uzvaru pār tumsas valstību. Karoga autors ir bijušais SIVA Koledžas students Artūrs Dzenis.

Svinīgajā notikumā SIVA ar priekšnesumiem sveica Jūrmalas mūzikas vidusskolas stīgu ansamblis, BG deju studija, vokālais ansamblis “Kaija” un ilggadējs sadarbības partneris – muzikants Staņislavs Koršaks.

Iet atpakaļ