Aktualitātes

Sociālās integrācijas valsts aģentūras Koledža un Jūrmalas profesionālā vidusskola 3. maijā aicina uz Atvērto durvju dienu

02-05-2018 10:39

Sociālās integrācijas valsts aģentūras Koledža un Jūrmalas profesionālā vidusskola 3.maijā aicina visus interesentus uz Atvērto durvju dienu.

No pulksten  10:00 Slokas ielā 68 un Slokas ielā 61, Dubultos, Jūrmalā, sociālā darba veicēji, skolēni, vecāki, izglītības speciālisti un  citi interesenti varēs iepazīties ar SIVA piedāvātajiem profesionālās rehabilitācijas pakalpojumiem, Koledžā un Jūrmalas profesionālajā vidusskolā apgūstamajām izglītības programmām, mācību procesu, prakses organizēšanas kārtību, iespējām saņemt atbalstu karjeras veidošanā, brīvā laika pavadīšanas iespējām.

Interesentiem būs iespēja tikties ar Koledžas un  Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēkņu un studentu pašpārvaldes dalībniekiem, kā arī doties ekskursijās, lai pašu acīm redzētu mācību darbnīcas, un iepazītos ar Jūrmalas profesionālās vidusskolas mācību un Koledžas studiju procesu.

Jūrmalas profesionālajā vidusskolā ir iespēja iegūt profesionālo izglītību un kvalifikāciju, savukārt SIVA Koledžā – pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Cilvēkiem ar invaliditāti vai prognozējamo invaliditāti mācības ir bez maksas.

Līdztekus iespējai iegūt izglītību, valsts nodrošina arī bezmaksas veselību uzlabojošas vai nostiprinošas procedūras un nepieciešamības gadījumā – izmitināšanu dienesta viesnīcā, ēdināšanu trīs reizes dienā. Tāpat, ar ārstu komisijas atļauju ir iespēja par valsts budžeta līdzekļiem mācīties SIVA autoskolā un iegūt transportlīdzekļa vadītāja teorētiskās un praktiskās prasmes. SIVA Koledža un Jūrmalas profesionālā vidusskola atrodas skaistā, klusā vietā Jūrmalā, vide un telpas ir pielāgotas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Mācību laikā tiek nodrošināta iespēja izmantot mūsdienīgu mācību bibliotēku, kā arī tiek piedāvātas daudzpusīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas – vokālais ansamblis, sporta nodarbības, kino un deju vakari, kā arī citi tematiskie pasākumi u.c.

Mācību iespējas SIVA ir elastīgas un piemērotas dažādiem iepriekšējās izglītības līmeņiem. Pieejamas dažādas mācību formas – klātiene un neklātiene.

Pirms mācību uzsākšanas cilvēkiem ar invaliditāti vai prognozējamo invaliditāti tiek sniegts profesionālās piemērotības noteikšanas pakalpojums, kas ilgst līdz desmit dienām. Tā laikā SIVA speciālisti izvērtē cilvēka vēlmes, veselības stāvokli, zināšanas un iemaņas, palīdzot izvēlēties piemērotāko profesiju un mācību formu. Profesionālās piemērotības noteikšanas pakalpojums tiek finansēts no valsts budžeta, un tā saņemšanas laikā nepieciešamības gadījumā tiek nodrošināta bezmaksas izmitināšana dienesta viesnīcā Jūrmalā un  ēdināšana.

Atvērto durvju dienas darba kārtība:

No 9:30

Dalībnieku reģistrācija

 

10:00 – 13:00

 

Informācija par izglītības iespējām SIVA un citiem SIVA sniegtajiem pakalpojumiem.

Ekskursija un iepazīšanās ar Jūrmalas profesionālās vidusskolas mācību un Koledžas studiju procesu, mācību darbnīcām.

 

Iet atpakaļ