Aktualitātes

Žetonvakars Jūrmalas profesionālajā vidusskolā

20-02-2020 12:59

Vakar, 19.februārī, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Jūrmalas profesionālās vidusskolas (JPV) telpās norisinājās žetonvakars.

Pasākums tika rīkots par godu dažādu JPV izglītības programmu audzēkņiem - “Datorsistēmu tehniķis”, “Informācijas ievadīšanas operators”, “Montāžas darbu atslēdznieks” un “Palīgšuvējs”.

  

Žetonvakarā izskanēja JPV ansambļa “Spārni” muzikālie sveicieni, kā arī JPV vadītājas V.Puišes un izglītības programmu skolotāju veiksmes vēlējumi visiem audzēkņiem.

   

Savukārt audzēkņi šo vakaru padarīja krāsaināku gan ar pašu sagatavotām runām un sveicieniem,

 

gan ar praktiskām, asprātīgām un sirsnīgām atmiņām piepildītām prezentācijām – profesionālās pamatizglītības programmas “Palīgšuvējs” audzēknes prezentēja savus darinātos darbiņus, bet ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām saistīto izglītības programmu audzēkņi prezentēja elektroniski sagatavotās prezentācijas ar attēliem no skolas dzīves un arī attēliem no kopīgi pavadītiem brīžiem ārpus skolas.

  

Pasākuma izskaņā audzēkņiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas ar JPV saistītā jautājumu viktorīnā. Visvairāk punktu šajā pārbaudījumā ieguva izglītības programmas “Palīgšuvējs” audzēknes.

 

SIVA kolektīvs lepojas, ka jau divi audzēkņi savās prakses vietās ir saņēmuši darba piedāvājumus, un vēl visiem audzēkņiem pie darba devējiem veiksmīgi “iziet” praksi, parādot savas iegūtās zināšanas, prasmes un motivāciju strādāt apgūtajā profesijā.


(Attēlā - Latvijas valsts karte, kurā audzēkņi atzīmēja vietas, no kurām ir ieradušies, lai mācītos SIVA Jūrmalas profesionālajā vidusskolā)

Iet atpakaļ