Speciālisti

Rehabilitācijas pakalpojumu nodaļas vadītāja Ludmila Jefimova

Fizioterapeiti:

Sertificēta vecākā fizioterapeite Sanita Slikšāne

  • Sertificēta fizioterapeite Egita Smiķerste
  • Sertificēta fizioterapeite Lāsma Krole
  • Sertificēta fizioterapeite Kristiāna Blūma
  • Sertificēts fizioterapeits Jānis Rieba
  • Sertificēta fizioterapeite Anna Kalniņa
  • Fizioterapeite Kristīne Indriča
  • Fizioterapeits Eduards Matvejevs
  • Fizioterapeite Lāsma Balklava

Ergoterapeiti:

Vecākā ergoterapeite Diāna Čunčule

  • Ergoterapeite Anita Ezeriņa
  • Ergoterapeite Kornēlija Labanovska
  • Ergoterapeite Vera Seleverstova

Medicīnas māsas:

Vecākā medicīnas māsa Izolīna Loginova

  • Medicīnas māsa Aleksandra Šcenņikova
  • Medicīnas māsa Tatjana Pļuta
  • Medicīnas māsa Aija Zvirbule
  • Medicīnas māsa Kristīne Jansone
  • Medicīnas māsa - dežūrmāsa Ināra Vorkale
  • Medicīnas māsa - dežūrmāsa Antoņina Antonova
  • Medicīnas māsa - dežūrmāsa Juta Ciekure
  • Medicīnas māsa - dežūrmāsa Inta Mihaļska
  • Medicīnas māsa - dežūrmāsa Lilija Guļevska
  • Medicīnas māsa - dežūrmāsa Aija Baldina
  • Medicīnas māsa - dežūrmāsa Renāte Putāne
  • Medicīnas māsa Lidija Šikova
  • Medicīnas māsa Zaiga Klaumane
  • Medicīnas māsa Gunta Dzene
  • Medicīnas māsa Tatjana Kuzņecova
  • Medicīnas māsa Lilija Galaiko
  • Medicīnas māsa Aija Muzikante
  • Medicīnas māsa Svetlana Voitkāne
  • Medicīnas māsa Viktorija Vasiļevska
  • Medicīnas māsa Irina Čaplina
  • Medicīnas māsa Tatjana Šušerte
  • Medicīnas māsa Ludmila Gumeņuka
  • Medicīnas māsa Laila Pērkone
  • Medicīnas māsa Elīna Želinska

Biomedicīnas laborants

  • Zigrīda Jofe

Masieri:

  • Vita Bundzeniece
  • Līga Kreicuma
  • Koleta Patmalnieka
  • Laura Zvidriņa
  • Arturs Malabago
  • Elvijs Antulis
  • Andris Saldons

Ārsti:

Vecākais ārsts Olga Larionova

  • Ārsts Jana Migliniece
  • Ārsts Larisa Kočkina
  • Ārsts Jolanta Cīrule
  • Ārsts Oļegs Orlovs
  • Ārsts Ivars Zeltkalns
  • Ārsts Jeļena Anisimova
  • Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts Ēriks Steļmačonoks
  • Dežūrārsts Mārīte Semjonova
  • Dežūrārsts Iveta Spruģevica
  • Dežūrārsts Imants Lācis
  • Dežūrārsts Ivo Končus

Psihologi:

Vecākais psihologs Žanna Strutinska

  • Psihologs Viktorija Pavļuka

Sociālie darbinieki:

Vecākais sociālais darbinieks Agnese Koha

  • Sociālais darbinieks Anda Godmaša
  • Sociālais darbinieks Maija Paņukova
  • Sociālais darbinieks Līva Žuravļova
  • Sociālais darbinieks Daiga Kalniņa

Sociālais rehabilitētājs -

  • Gunta Gūtmane

Sociālā darba organizators -

  • Agnese Dzirkale

Uztura speciālists -

  • Anastasija Šitova

Trenažieru zāles instruktori:

  • Trenažieru zāles instruktors Rihards Jānis Grūbe
  • Sertificēts fizioterapeits Ritvars Gritāns