Ūdens procedūras

Kontakti
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Tālrunis: 67771000
Adrese: Dubultu prospekts 71, Jūrmala, LV-2015
E-pasts: registratura@siva.gov.lv
Darba laiks:
Darba dienās 8:30 – 18:00* (pēc darba plāna)
Sestdienās 8:30 - 16:00

 

Ūdens iedarbojas uz cilvēka organismu termiski, mehāniski un ķīmiski, tādēļ ūdens sniedz mums milzumdaudz iespēju to izmantot atveseļošanās procesā. Sociālās integrācijas valsts aģentūrā, lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti, 2010.gadā veica esošo procedūru telpu renovāciju un aprīkošanu. Tika uzstādītas jaunas medicīniskās ierīces un aprīkojums - zemūdens masāžu vannas, ārstnieciskās vannas (skuju - pērļu, sāls), ārstnieciskās dušas (cirkulāro, Šarko, ascendējošo).

Ārstnieciskās vannas
Uzlabo vielmaiņas procesus, labvēlīgi iedarbojas uz ādu un muskuļiem, nervu sistēmu. Ūdenim pievieno skuju ekstraktu, jūras sāli. Piedāvājam arī roku plaukstu un pēdu vannas.

Cirkulārā duša
Procedūras laikā spēcīgas ūdens strūkliņas iedarbojas uz cilvēku uz visām ķermeņa pusēm vienlaicīgi. Cirkulārās dušas iedarbība ir vispusēja, tā stimulē centrālo nervu sistēmu, aktivizē organisma aizsargspējas un paātrina atveseļošanās procesus. Tiek līdzsvarota un normalizēta veģetatīvās nervu sistēmas, sirds asinsvadu sistēmas un endokrīnās sistēmas darbība. Cirkulāro dušu izmanto pacientiem ar neirozēm un muskuļu spazmām, kā arī vispārējai veselības uzturēšanai.

Šarko duša
Visa ķermeņa masāža ar augsta spiediena ūdensstrūklu, kas tiek virzīta uz ķermeni. Šī procedūra ir ieteicama cilvēkiem ar lieko svaru. Šarko duša izteikti tonizē ādu, zemādas audus un muskuļus, līdz ar to stimulē vielmaiņu un palīdz organismam atbrīvoties no sārņiem. Lai sasniegtu vēlamo efektu, vajadzīgas 10–20 procedūras, līdztekus jāmaina arī kaitīgie paradumi, jāsāk lietot sabalansētu uzturu, jānormalizē dienas režīms un jānodrošina sev pietiekama fiziskā slodze.

Ascendējošā duša
Procedūrā izmanto augšupvērsta ūdens strūkla. Šo hidroterapijas veidu izmanto iegurņa slimību ārstēšanā.

Zemūdens masāža
Procedūras laikā pacients atrodas siltā vannā, kurā viņa ķermenis tiek masēts ar ūdens strūklu. Zemūdens masāžas efektivitāti veido vienlaicīga ūdens un masāžas strūklas iedarbība. Pateicoties masāžas strūklas spiedienam, masāža iedarbojas arī uz dziļāk esošajiem audiem. Procedūra atslābina muskuļus un mazina sāpes. Regulējot ūdens strūklas stiprumu, masāžas ietekme var būt gan relaksējoša, gan tonizējoša.

Piedāvājam:

  • ārstniciskās vannas, 1 procedūra ilgst 10 minūtes,
  • cirkulārā duša, 1 procedūra ilgst 5 minūtes,
  • Šarko duša, 1 procedūra ilgst 5 minūtes,
  • ascendējošā (augšupejošā) duša, 1 procedūra ilgst 5 minūtes,
  • zemūdens masāža, 1 procedūra ilgst 20 minūtes.

Lūgums, par pakalpojumu iepriekš vienoties, piezvanot pa tālruni 67771000.

Jautājiet savai apdrošināšanas kompānijai, kuru no SIVA sniegtajiem pakalpojumiem tā atmaksā.